O nás

V roce 1996 jsme začali sbírat první zkušenosti při provádění prací ve výškách za použití horolezecké techniky. Po dlouholetých zkušenostech v oblasti provádění výškových prací v hutním průmyslu i soukromém sektoru jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným.

Jsme tým odborníků, který se specializuje na komplexní servis v oblasti prací ve výškách. Naší prioritní činností je především provádění rizikových montáží a demontáží ocelových konstrukcí, střech průmyslových hal, světlíků, svařování, či řezání plamenem a to vše za použití speciální horolezecké techniky. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru jsme vám schopni nabídnout také široké spektrum služeb, mezi které také patří, rizikové kácení stromů, stavební práce, zimní práce úklidové práce a mnoho dalších.

Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci se pravidelně účastní školení v oblasti výškových prací, jsou vždy řádně proškolování v oblasti BOZP a mají patřičnou kvalifikaci k provádění specializovaných činností, při kterých používají nejmodernější vybavení a technologie.

Před zahájením samotných prací vždy vypracujeme technologický postup a plán BOZP. Naší prioritou je na prvním místě bezpečnost, kvalita služeb a samozřejmostí jsou dodací lhůty. Na toto klademe největší důraz.

Cenovou kalkulaci Vaší zakázky Vám vypracujeme zdarma po prohlídce dané zakázky a konzultaci.