Opravy střech u rodinných i bytových domů

Máte pocit, že vaše střecha má již ta nejlepší léta za sebou? Dovnitř zatéká a neposkytuje takovou ochranu vnitřních prostor? V takovém případě je čas na opravu střechy. S částečnou i kompletní rekonstrukcí střechy pomohou kvalifikovaní pracovníci. Bez problémů se dostanou i do hůře přístupných míst díky mobilnímu jeřábu a plošině

Kdy potřebujete opravu střechy? 

Oprava střechy je potřeba vždy ve chvíli, kdy ta stará začne dosluhovat. Časté jsou i preventivní opravy jako natažení nových asfaltových pásů. Jednou za čas je dobré provést také odstranění mechu ze střechy, který může běžné střešní tašky i jiné krytiny postupně poškozovat a snižovat jejich celkovou životnost.

Na co se specializujeme?

Jaké konkrétní služby nabízíme? 

  • Odstranění mechu ze střechy
  • Pokládání lepenky na střechu
  • Opravu zatékání střechy
  • Opravu střechy garáže
  • Pokládání střešní krytiny
  • Pokládku asfaltových pásů na střechu

Dokážeme si kvalifikovaně poradit s opravou eternitové střechy i dalšími materiály, jako jsou plechové, asfaltové, laminátové či šindelové střechy. Dokážeme opravit rovné i šikmé střechy, a to nejenom přímo nad domem, ale také nad garáží, kůlnou či výrobními prostory. Péče o střechu není problém díky týmu zkušených klempířů a pokrývačů. Kromě samotné krytiny je možné opravit i podbití střechy nebo vyřešit rekonstrukci krovu. 

Kdo může opravy střech využít? 

Rekonstrukce a renovace střech jsou určeny pro rodinné domy, větší bytové domy i průmyslové stavby, kde jde v mnoha případech o rozsáhlé střechy na halách a výrobních prostorech. 

A kolik bude oprava střechy stát? Co všechno musíte zařídit a s čím vám dokážeme pomoci? Pro konkrétní informace využijte kontaktní formulář. Mimo jiné se dozvíte i nezávaznou cenovou nabídku na daný druh opravy střechy.